Przejdź do treści
Home » Wizytówki online- Polska liderem druku w UE?

Wizytówki online- Polska liderem druku w UE?

  Polskie drukarnie obecnie doganiają Zachód Europy w jakości i wolumenie druku.

  Wizytówki online – gdzie wydrukować najtaniej?

  Szukając miejsca gdzie można tanio wydrukować większą ilość materiału reklamowego, w tym wizytówek, zdecydowana większość osób decyduje się na skorzystanie z możliwości, jaką dają drukarnie internetowe. Ponieważ w czasie zamawiania usługi nie ma kontaktu face to face, pomiędzy zamawiającym, a wykonawcą, mogą one zaoferować dużo korzystniejsze warunki finansowe.

  Tanie drukowanie- to nie wszystkie zalety drukarni internetowych

  Cena to nie jedyna zaleta jaką posiadają drukarnie internetowe, choć niewątpliwie jest jednym z czynników, który decyduje o wyborze konkretnej oferty. Wydruk wizytówek w drukarni internetowej, to także, a może przede wszystkim funkcjonalność i wygoda. Nie trzeba wychodzić z domu, aby cieszyć się wysokiej klasy wydrukiem. Takie działania zaoszczędzają czas, który można poświecić na inną aktywność biznesową.

  Drukowanie wizytówek przez Internet de facto przypomina tradycyjne zakupy. Wypełniając specjalny formularz, zaznaczamy w nim ile sztuk potrzebujemy, w jakiej jakości itp. warto pamiętać o zasadzie, że im większe zlecenie, tym klient może liczyć na bardziej korzystne ceny. Na atrakcyjne promocje mogą liczyć także stali klienci, jak i ci, którzy danej drukarni zlecają kompleksową obsługę projektu, a nie tylko sam wydruk. Aby przyciągnąć klientów, wiele drukarni, które zatrudniają grafików oferują wykonanie projektu w naprawdę korzystnej cenie.

  Dużą zaletą korzystania z usług drukarni internetowej jest fakt, że jest to duża oszczędność czasu, a jak mówi stare przysłowie, z którym trudno się nie zgodzić, czas to pieniądz. Zamawiając wydruk przez Internet, klient nie musi martwić się o odbiór zamówionych wizytówek, gdyż drukarnia zrobi to za niego. Zamówione materiały są dostarczane pod same drzwi, pod wskazany adres. Zazwyczaj usługa taka jest bezpłatna, jest to również pewnego rodzaju bonus, który zdecydowanie obniża koszt reklamy. Istotne jest również to, że zdecydowana większość firm chętnie prezentuje próbkę swoich umiejętności, tak by klient mógł sam zadecydować, czy dana oferta go interesuje.

  Dla przykładu- drukarnia internetowa Drukomat z Piły jest obecnie najszybciej rozwijającą się drukarnią w Unii Europejskiej.